Close X

YOUR OPINION IS VALUABLE FOR US

SEVCAN KURT (30.01.2014)
SEVGİLİ NÜANS MODA VE ÇOK SAYGI DEĞER ÇİĞDEM HANIM , SİZİNLE ÇALIŞMAK ÇOK ÖZEL ,ÇOK GÜZEL VE ÇOK AYRICALIKLIYDI.BENİM İÇİN PROVALARIMIN BU KADAR KAHKAHA DOLU GEÇECEĞİ HİÇ AKLIMA GELMEZDİ.AYRICA ŞUNADA ÇOK SEVİNİYORUM SONUNDA İSMİMİ ŞAŞIRMADAN UNUTMADAN TELAFUZ EDEBİLDİNİZ .NİŞANLIĞIMI TESLİM ETMEYE GELECEĞİM ZAMAN SİZİ BİR KEZ DAHA GÖRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞAYACAĞIM.
ÖZLEM ERKOL (30.01.2014)
Bukadar ani karar vereceğimi hiç tahmin etmiyordum.Nasıl oldu anlamadım gelinliğimi aidim ve gidiyorum.
ZAHİDE DALGINA (30.01.2014)
Mutluluga atacagımız ilk adımın simgesini Nüans moda dan almak bizleri onurlandırdı.Çalışmalarının güler yüzlülüğü ve tatlı dili benim için iyi bir moral oldu .Hepsine ayrı ayrı teşekkürler ve başarılarının devamını dilerim.
MERVE ZÜLFİKAROĞLU (30.01.2014)
Alelacele olan nişan torenine hazırlık asamasında benim için kabus gibi gelen kıyafet beğenme ,seçme serüveninde karşıma sizin çıkmanız gerçekten bir mucize gibiydi.Bu kabus birden çok güzel bir rüyyaya dönüştü:)Sizin samimiyetiniz sıcaklığınız ve tecrübeleriniz sayesinde ilk giydiğim kıyafeti beğendim ve o ilk kıyafet te tesaduken benden bir saat önce mağazaya getirilmişti .Elbiseyle aramda duygusal bir bağ olduğunu itiraf etmem gerekir. Bu güzel ilginizi tecrübelerinizi bizimle payaştığınız için teşekkür ederim.Herşeyden önce güzel insanlığınız için teşekkür ederim.inşallah hayatınızda ahiretinizde tüm güzellikler sizinle olur
GÜLCAN YILMAZ ÖZTÜRCİ (30.01.2014)
En başından beri hep internetten olsun dergiden olsun Nüansın gelinliklerine bakardımsonunda en mutlu günümde bende Nüans modanın gelinlerinden oldum. İlk girdiğimden itibaren gerek kişilikleri olsun gerek sıcak kanlılıkları olsun he birde çok pis ikna etmeleri :)) hepsi çok tatlı ablalar hepsine teşekkürü borç bilirim.Ayrıca benim cadılıklarıma katlandıkları içinde teşekkür etmem gerekir sanırım. Hepinizi çok sevdim inşallah sizde benden memnun kalmışsınızdır .SEVGİLERLE
BÜŞRA-HALİT TUNCER (30.01.2014)
Nüans modanın önünden geçip dururken hep gözüm modellere takılırdı.Nasip oldu birgün buraya gelinlik ve kınalık bakmaya geldim o kadar çok model var dı ki içlerinden en güzellerini Çiğdem hanım sayesinde seçtim beğendim.Bu güleryüz ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederiz.
BUSE ÇOKGÜLER (30.01.2014)
Sevgili Nüans çalışanları vermiş olduğunuz hizmet için cok teşekkür ederiz.
SEVDA&SERHAT ÇOLAK (30.01.2014)
SEVGİLİ NÜANS Benim için önemli olan bu günde bana tatlı dilinizle yardımcı olduğunuz için öncelikle çiğdem ablacıgım "sana"çok teşekkür ediyorum.Bu kararsızlıkla beni en güzel gelinlikle karşılaştırdınız.Hayatımın aşkıyla yeni yolumdan geçerken size uğramak beni çok memnun etti.Allah yardımcınız olsun bol kazançlar.
NİHAL TÜRKER (30.01.2014)
Daha ilk gördüğümde beğendiğim giymek istediğim gelinlik hayalimdeki gibi şık ,kibar ve bir okadarda güzel.İlginiz ve sohbetiniz güleryüzünüz herşey çok güzeldi.Hayatımda en güzel günlerimden biri olan düğünümde sizlerle tanıştığıma memnun oldum.Herşey için çok teşekkür ederim.Şimdiye kadar herşey çok güzel gitti.Umarım bundan sonrada güzel olur.Başarılarınızın devamını dilerim.
KADRİYE KILIÇ (30.01.2014)
İlk giydiğim gelinliği alacağımı hiç ummazdım ama buraya gelince Halime abla vasıtasıyla gelinlık maceram başladı ve bitti.Teşekkür ederim.
Page: « < ... 1112131415