Close X

YOUR OPINION IS VALUABLE FOR US

BEYZA YANIKKAYA (14.06.2014)
Sevgili Nüans Moda Ekibi Herşey için teşekkür ederim sabırla ve anlayışla bütün isteklerimizi yerine getirdiniz.Sizinle başka zaman bir daha seve seve çalışmak isterim. Sizleri çok seviyorum.Saygılarımla.
FATMA SAĞIN (14.06.2014)
HERŞEYDEN ÖNCE GÜLER YÜZLÜ PERSONELİN ÖZELLİKLE TAKDİR ÖZELLİKLE TAKDİR EDİLMESİ GEREKEN BİR KURUM.TÜM PROVALARIM BAYUNCA DİLE GETİREMEDİĞİM İSTEKLERİMİ BİLE ANLAYIP DOĞRU YÖNLENDİREN AYNUR HANIMA VE NÜANS MODAYA TEŞEKKÜR EDERİM NÜANS MODAYLA EN GÜZEL TESETTÜRLÜ GELİN BEN OLACAĞIM. ÇOK TEŞEKKÜRLER...
MELEK HÜRMÜS (14.06.2014)
Gelinliğimi aldım duygularımı paylaşamıyorum çok farklı çok güzel.Bir taraftan burdan gelinliğimle ayrılırken Zeynep ablama sarılırken zor tuttum kendiimi ağlamamak için,enerjisi bana çok iyi geldi.Gelinliğim hayalim ...Muhteşem...Alllah herkese nasip etsin Çok öpüyorum hepinizi...
MERVE CANAN TAŞKIN (14.06.2014)
GELİNLİĞİME KAVUŞTUĞUM BU ÇOK ÖZEL GÜNÜMÜ EN GÜZEL ŞEKİLDE SONUÇLANDIRMAMA YARDIM ETTİĞİ İÇİN ZEYNEP HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. HAYAL ETTİĞİMDEN DAHA GÜZEL BİR GELİNLİK OLDUĞUNU İTİRAF ETMELİYİM HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOŞCAKALIN...
GAMZE REİS (26.03.2014)
Ve işte bu!10 gün bir çalışmanın sonun da hayallerimde ki gelinlik oluştu artı bu 10 gün içinde bi de kına elbisesi tasarladık. ikisinide kelimelerle anlatamam.Müthiş bir ekibiniz var.Her kes çok sıcak kanlı ve güleryüzlü.Özellikle Mücella hanıma çok çok teşekkür ediyorum.Kararsız kaldığımda çok yardımcı oldu.Ve tavsiyelerde bulunması sonucunda ortaya çok güzel iki parça oluştu.Başarılarınızın devamını dilerim.
SİBEL ÇALIŞKAN (26.03.2014)
SEVGİLİ NÜANS AİLESİ Gelinlik olayı her genç kız için çok özel ve zevkli bir olaydır.Çok fazla marka ve model gezdikten sonra Nüans Moda Evinde karar kıldım.Başta Mücella hanım o kadar güven verdiki o gün kararımı verdim ve tamam burası dedim.Tüm çalışanlara çok teşekkür ediyorum iyi ki buraya gelmişim ve bu güzel insanları tanımışım.ELLERİNİZE SAĞLIK.
FEYZA KAFOĞLU (24.03.2014)
SEVGİLİ NÜANS GELİNLİK AİLESİ BEN ARTIK SİZDEN BİRİYİM.SICAKLIĞINIZ VE İLGİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.GELİNLİĞİM BİR HARİKA.OLMAYAN BEL OYUNTUMU ORTAYA ÇIKARDIĞIĞINIZ İÇİN SİZE HAYRANIM.SİZİ SEVİYORUM.ÇOK TEŞEKKÜRLER...
ALEV CAN (24.03.2014)
SEVGİLİ NÜANS AİLESİ GELİNLİĞİM ÇOK GÜZEL OLDU ÇOK BEĞENDİM.BAŞTA SERPİL HANIM OLMAK ÜZERE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.KARDEŞİM VE ARKADAŞLARIMLA GÖRÜŞMEK ÜZERE.
GAMZE REİS (24.03.2014)
Diktirmek hiç aklımda yokken sizin sıcaklık ve samimiyetinize güvendim ve yanılmadığımı ilk provada anladım.Müthiş bir ekibiniz var .Benden çok daha titizlik ile tasarım yapıyorsunuz.Hizmetiniz için çok teşekkür ederim.Sabirsızlıkla gelinliğimin son halini merak ediyorum.Artık Hollandadan müşteri bekleyebilirsiniz.
ESRA ÇETİN (24.03.2014)
Sevgili Nüans Ailesi Nişanlığım için bir çok yer gezdim.Ama Nüanstan içeri girdiğim an güzel şeyler olacağını hissettim.Serpil hanım ilgi ve alakası on numaraydı :) Mehtap ablanın sıcaklığı ilgi alakası çok hoş nişanlığıma bayıldım.Ellerinize sağlık teşekkür ederim.Gelinliğim için burdayım.
Page: « < ... 34567 - 15 > »