Close X

YOUR OPINION IS VALUABLE FOR US

MERVE ERSAL (20.03.2014)
Başta Mücella hn ve diğer tüm güleryüzünü eksik etmeyen personele, Nişan ve düğün hazırlığımın ardarda geldiği bu yoğun dönemde ,provaya geldiğim her hafta enerji depoladığım bu güzel insanlarl dolu pozitif çalışma ortamında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler ...Düğün öncesi tekrar görüşmek üzere:)
SÜMEYYE CORUH (20.03.2014)
Buraya geldiğim ilk gün bu kadar ilgi alaka,güler yüz ve titiz çalışma beklemiyordum açıkcası.Ama bugün ilk provamdan sonra şimdiden sonucun mükemmel olabileceğini kestiriyorum:) Nüans a abiye için geldim,inşallah diğer mutlu günlerimde de üzerimde buranın imzası olan kıyafetleri taşırım. Mücella hn,Talha hn,Gülten hn ve Mehtap hn herşeyiyle sıcak kanlılıklarıyla mükemmel bir ekip. Hepinize şimdiden teşekkür ederim.
ELİF KORKMAZ (20.03.2014)
En muhteşem hayallerimizi kurduğumuz,aşkımızın sonsuza kadar mühürleneceği düğünümüzde bana gecenin yıldızı olmayı en şahane haliyle yaşatan Nüans Ailesine çok teşekkür ediyorum. Harikasınız sizleri çok seviyorum. SEVGİLİ MÜCELLA HN SEVGİLİ GÜLTEN HN SEVGİLİ DİLEK HN SEVGİLİ CANAN HN ...Hepinizin emeğine sağlık...
serpil vural (07.03.2014)
Sitemizde heycanlarini guzel dileklerini paylasan butun gelinlerimize sonsuz tesekkurler biz sizlerle variz
DENİZ ELMAS (17.02.2014)
Sevgili Nüans Ekibi Herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.Serpil abla her anımda yanımda bir abla olarak bulundu.Emeğinizi göznurunuzu giymek için sabırsızlanıyorum. SEVGİLERİMLE...
İLKNUR KUMSAR (17.02.2014)
Rüya gibi bir nişan kıyafetinin ardından şimdide hayallerimin gelinliğini teslim aldım.Bütün Nüans ailesine çok teşekkür ediyorum.Emeğinize sağlık.
PINAR BAYDUR (17.02.2014)
Şirinliği,güleryüzü,becerisiyle Dilek ablacığıma,koçum Hatice ablama ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
MÜGE KAT (17.02.2014)
Sevgili Nüans Ailesi, Emeginize,yüreğinize,güleryüzünüz için çok teşekkür ederim.Sevgilerimle.
FATMA ÇELİK (17.02.2014)
Sevgili Nüasns Moda Evine ve özellikle Aynur ablacığıma çok teşekkür ederim.
YEŞİM DENİZ (17.02.2014)
Nüans a bu mutluluğumu paylaştığı ve bu süreçte desteklerini eksik etmedikleri için çok teşekkür edrim.Özellikle Aynur ablaya çok çok teşekkürler.
Page: « < ... 56789 - 15 > »