Web Tasarım Firması
Kapat X

SİZİN FİKİRLERİNİZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ

MÜNEVVER BEKER (22.03.2014)
Hayatımda hiç tatmadığım duyguları tattığım bir gün oldu benim için.İlk kez üzerimde bir gelinlik taşıdım ve internet üzerinden görüp beğendiğim ilk moda evine tamamen bir tesadüf eseri geldim.İnanılmaz güler yüzlü ve samimi bir personel olan Mücella hanım eşliğinde bu güzel moda evi içerisinde prenses model bir gelinlik içerisinde kendimi inanılmaz mutlu hissettim.Bu saatten sonra en büyük temennim 2. ve 3.provalarımın aynı sinerji içerisinde gelişmesi ve 30 Ağustos 2013 tarihinde ki düğünümde prensimin ailemin ve sevdiklerimin en güzel prensesi olmak istiyorum .Bir sonraki provada görüşmek üzere sevgiyle kalın.
HANDE ÖNER (22.03.2014)
SEVGİLİ NÜANS AİLESİ İlk geldiğim zaman soru işaretlerim vardı gelinliğimin nasıl olacağı doğru yönlendirileceğimle alakalı,fakat ilk görüşmeden itibaren tüm düşüncelerim pozitif yönde değişti ve sizin yönlendirmelerinizle de içime sinen değişik,şık bir gelinlik ortaya çıktı.Tüm yaptıklarınız sıcaklığınız, güler yüzünüz,için başta Mücella hanım olmak üzere tüm ekibe çok teşekkür ederim.
SEÇİL ELİF AYKAÇ (22.03.2014)
Sevgili Nüans Ailesi Karamsar,istediğini bulamacağını düşünen gelin ben:)güleryüzünüz ilgi ve alakanız tamaman yüzümü güldürdü ve olmam gereken yerde olduğumu hissettirdi.Hepiniz ayrı ayrı süpersiniz.Teşekkürler sizleri çok seviyorum.
PINAR ŞENER (21.03.2014)
Sevgili Nüans Ailesi Hayatımın en özel gününün hazırlığında en özel parçasını bana özenle hazırladığınız ve kusursuz olmasını sağladığınız için sonsuz teşekkür ederim.Bu süreçte bana yol arkadaşlığı yapan sevgili Mücella Hanıma tüm desteği ve dostluğu için çok çok teşekkür ederim Gülten hanım ve Dilek hanıma da ayrıca destekleri için minnettarım. SEVGİLERİMLE...
DENİZ CAFEROĞLU (21.03.2014)
Vazgeçilmez Nüans Ailemiz Yengem,ablam,ben hepimizin gelinlik ve nişanlıkları sizin elinizden geçti ve iyiki de geçmiş:))İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz.Mücella hanım emekleriniz için sana ayrıca teşekkür ediyorum.Sayende mükemmel bir gelinliğim ve kınalığım oldu:)Her şey için teşekkürler... Hakkınızı helela edin AEO
TÜLİN ERTAL (21.03.2014)
Bu mutlu günümüzde bize yardımcı olup çok iyi bir iş çıkardığınız için çok teşekkür ederim .Özellikle Zeynep abla ve personel in ilgisinden çok memnun kaldım.Başarılarınızın devamını dilerim.Muhteşemsiniz.Sanat eseri gibi elbisem çok güzel bir sünnet annesi oldum sayenizde.
DENİZ AKOVA (21.03.2014)
En umutsuz olduğum anda karşıma Nüans ekibinin özellikle Serpil hanımın çıkması büyük şans.Gerçekten çok teşekkür ederim hepinize.Hayatımın en önemli gününde kendimi mutlu hissetmeme sebep olduğunuz için hepinize minnettarım.Sevgi,ilgi ve emeklerin için sonsuz teşekkürler.Sizleri seviyorum. NOT:6 ayda yapılmayanı sadece 3 günde başarmak ayrıca takdire şayan:))yaa gerçekten çok mutluyum...
TUBA IŞIK (21.03.2014)
Sevgili Nüans Moda Evi Müthiş elektirik ile karşılandığım Mücella hanım ve sonrası tüm çalışanlarınız oldukça samimi ve sıcak insanlar. Gelinlik denildiğinde çok önemli değil diye düşünüyordum fakat kapıdan girdiğimden itibaren kendimi burada çok özel hissettim ve şu anda gelinlik kavramı ruhumda çok farklılaşmaya başladı.Benim hiç hayalimde ve rüyamda bir gelinlik olmadı fakat burası beni çok heycanlandırıyor.İlk prova ilk temas oldukça başarılı ve güzel. ÇOK MUTLUYUM TEŞEKKÜRLER...
UMAY MOR (20.03.2014)
BU GÜN İLK PROVAMI YAPTIK.AKLIMDAKİ KAVRAM KARGAŞALARINDAN MÜCELLA HANIM SAYESİNDE KURTULDUM.KARARIMI VERDİM.ÇOK GÜZEL OLACAĞINA İNANIYORUM.
HÜLYA HACSALİHOĞLU (20.03.2014)
Sevgili Nüans Ekibi Bugün çok mutluyum güzel ekibiniz tabi elbette ki Hatice hn sayesinde. Benim hayalimdeki gelinlik gerçek oldu.Dilerim tüm adaylarında benim gibi bir gelinliği olur.herşey için çok ama çok teşekkür ediyorum.
Sayfa: « ‹ ... 45678 - 15 › »